Lniane Spa

Lniane Spa

Podaruj swojej skórze zaczarowaną moc lnianej pętelki.

Lniane akcesoria kąpielowe doskonale energetyzują i ujędrniają skórę a jednocześnie nie alergizują – naturalne, zdrowe - doskonale sprawdzą się  w kąpieli, pod prysznicem, w saunie. Zwiększają ukrwienie i skutecznie peelingując, nadają ciału zdrowy i młody wygląd. Włókna lniane są najbardziej ze wszystkich włókien roślinnych wytrzymałe na tarcie i rozciąganie, będą bardziej żywotne i w przeciwieństwie do bawełny, po każdym praniu wzmocnią się i będą wyglądały jeszcze korzystniej.

W lnianym Spa naszej Galerii znajdziesz komfortowe lniane ręczniki z lnianej frotte  lub tkaniny „waflowej”, krążki i pasy do masażu , płaszcze kąpielowe,  rękawice kąpielowe , zapaski do sauny damskie i męskie, podkładki na siedziska do sauny , lniane kapcie, czapki i turbany do zabiegów kosmetycznych na włosach lub chroniące cebulki włosowe przed działaniem wysokiej temperatury w saunie.

Na  ręcznikach kąpielowych frotte i zapaskach do sauny  w cenie towaru możemy wykonać  haft monogramu lub imienia (czas oczekiwania 15-30minut)– polecamy jako  doskonały pomysł na prezent.